Şirket Hakkında

Mehmet YELÖRGÜ İnşaat A.Ş.

Hakkımızda

Mehmet YELÖRGÜ İnşaat A.Ş. 2017 yılında İstanbul ‘da genel müteahhitlik firması olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana firmamız özellikle kamu inşaat projelerinde uzmanlaşmış olup, ülkemiz genelinde çeşitli altyapı projelerine imza atmıştır.


Mehmet YELÖRGÜ İnşaat A.Ş. için öncelikli hedef genel yüklenici olarak sorumluluk aldığı her projeyi aynı titizlik ve kalite anlayışıyla tamamlamak ve sorumlularına zamanında teslim etmektir.


Son yıllarda, özellikle İstanbul’da gerçekleştirilen altyapı projelerinde, Mehmet YELÖRGÜ İnşaat A.Ş. projeleri zamanında teslim etmesi ve sürdürülebilir kalite anlayışı öne çıkmıştır. Şirketimiz, bu hizmetlerinde sunduğu kalitesini çeşitli sertifikalarla belgelendirmiştir.

Mehmet YELÖRGÜ İnşaat A.Ş. gelecekte müteahhitlik alanında verdiği hizmetlerin kapsamını geliştirerek; dünyanın her yerinde proje geliştirebilecek yetkinliğe sahip olacak şekilde örgütlenen; yatırımlarını teknolojik gelişmeler doğrultusunda şekillendiren ve insan kaynağı gelişimine üst düzeyde önem veren bir organizasyon olmayı hedeflemektedir.

Tarihlerle Gelişim

  • 29.11.2017

    Mehmet Yelörgü İnşaat Anonim Şirketi bugün Başakşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Yelörgü tarafından kuruldu.
    inşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak resmi ve özel inşaatlar yapmak ve 29.11.2017 tarihinde tescil edilen anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.